Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne

Mám fóbie a strachy, ako s tým žiť?

Mám fóbie a strachy, ako s tým žiť?

Termín: od 20.2.2014, 16:00 do 20.2.2014, 20:00

Pravidelná diskusia s odborníkmi na podporu duševného zdravia, tento raz na tému: Čo je fóbia? Aké sú možnosti liečby?

Diskutuje: PhDr. Tomáš Divéky.

Miesto konania

Verejná knižnica M. Rešetku, Hasičská 1 (2. posch.)