Ako by mala podľa vás vyzerať ideálna knižnica?

Ako by mala podľa vás vyzerať ideálna knižnica?

Nastal čas pre knižnicu podľa vášho gusta...!

Chodíte si do knižnice len požičiavať knižky alebo by ste v nej chceli tráviť viac času zmysluplnými aktivitami? Páčilo by sa vám, ak by ste si pri čítaní svojej obľúbenej knižky mohli vychutnať aj kvalitnú kávu? Alebo preferujete relax s dobrou knihou na čerstvom vzduchu?

Priblížte nám vašu predstavu a pomôžte nám urobiť z Verejnej knižnice Michala Rešetku v Trenčíne ešte obľúbenejšie miesto pre všetky vekové kategórie!

Trenčianska župa plánuje zmodernizovať jednu zo svojich troch knižníc, Verejnú knižnicu Michala Rešetku v Trenčíne. A tak, ako ste zvyknutí aj pri iných projektoch, chceme, aby čo najlepšie slúžila verejnosti. Váš názor je pre nás dôležitý, preto oceníme, ak nám o ňom poviete viac.

Prostredníctvom pripravenej ANKETA máte teraz jedinečnú možnosť ovplyvniť, ako bude naša knižnica po rekonštrukcii vyzerať. Či sa rozšíri spektrum poskytovaných služieb, zmenia sa návštevné hodiny alebo sa z nej stane kultúrno-kreatívny priestor v pravom slova zmysle.

Anketové odpovede budeme zbierať po dobu dvoch týždňov. Ich vyhodnotenie bude pre nás podkladom, s ktorým chceme ďalej pracovať. Idete do toho? Aj váš názor nám pomôže zatraktívniť služby knižnice.

Vopred ďakujeme za ochotu.

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne - knižnica, ktorá ide s dobou