Hostia predvianočných besied: B. Jobus a J. Banáš

Hostia predvianočných besied: B. Jobus a J. Banáš

Decembrové stretnutia so spisovateľmi v trenčianskej knižnici sľubujú nefalšovanú zábavu pre deti i dospelých, kusisko lásky k blížnemu i Koniec zla. Presvedčte sa s hosťami našich predvianočných besied - Branislavom JOBUSOM a Jozefom BANÁŠOM!

Spisovateľ, zabávač, spevák a zakladateľ festivalu Vrbovské vetry Braňo Jobus zavíta do knižnice v rámci tradičného charitatívneho predvianočného podujatia s názvom Svet stále lásku má...! Akcia naplánovaná na piatok, 9. 12. 2016 (16.30 h), je určená pre širokú verejnosť, špeciálne je však venovaná deťom z Detského domova Lastovička v Trenčíne.

Braňo Jobus v trenčianskej knižnici

V druhý decembrový pondelok s magickým dátumom (12. 12. 2016) sa v spoločenskej miestnosti VKMR o 16.30 h uskutoční beseda s Jozefom Banášom. Jeden z najúspešnejších slovenských spisovateľov súčasnosti sa pod hradom Matúša Čáka predstaví s najnovším románom Kód 7 s podtitulom Koniec zla. Dielo je voľným pokračovaním autorových bestsellerov Kód 9 a Kód 1, v ktorom na základe osobnej skúsenosti z Bhutánu prichádza k poznaniu, že je to azda jediná krajina, v ktorej ryba od hlavy nesmrdí, ale naopak - vonia.

Braňo Jobus v trenčianskej knižnici

Srdečne vás pozývame, vstup na všetky podujatia v trenčianskej knižnici je voľný!