Poznáme výsledky súťaže Píšem, píšeš, píšeme

Poznáme výsledky súťaže Píšem, píšeš, píšeme

Tradične v trenčianskej knižnici, avšak výnimočne bez prítomnosti mladých literárnych talentov, vyhodnotili 18. ročník obľúbenej súťaže žiakov ZŠ a 8-ročných gymnázií Trenčianskeho kraja. Kontakt s porotou vám teda okrem výsledkovej listiny prinášame aspoň prostredníctvom VIDEO-dokrútky. 

Ako poznamenala vedúca knižnično-informačných služieb VKMR Sylvia Fabová, z dôvodu dodržiavania protiepidemiologických opatrení sa účastníci počas vyhodnotenia nemohli stretnúť osobne, zverejnenie výsledkov však predstavuje očakávané vyvrcholenie súťaže. "Preto sme zvolili spôsob videozáznamu. Tento rok do knižnice prišlo 95 súťažných prác od 68 žiakov z trinástich zapojených škôl," doplnila S. Fabová s tým, že úroveň aktuálneho ročníka najvýstižnejšie posúdia členky odbornej poroty - Silvia Havelková (predsedníčka), Marta Halečková a Nora Hlubinová.

Píšem, píšeš, píšeme ´2020

Odkaz na YouTube kanál trenčianskej knižnice s video-reportážami z diania vo VKMR nájdete na našom webe v pravom paneli.

Vyhodnotenie XVIII. ročníka literárnej súťaže Píšem, píšeš, píšeme z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia.

Píšem, píšeš, píšeme ´2020

Píšem, píšeš, píšeme ´2020

Ďakujeme za všetky doručené príspevky, víťazom srdečne blahoželáme!

Fotogaléria

6 fotografií