S trenčianskym cyklobusom máte zážitky s bonusom

S trenčianskym cyklobusom máte zážitky s bonusom

Leto je v plnom prúde a Trenčiansky samosprávny kraj dáva opäť do pozornosti možnosť využívať dva cykloautobusy. Jazdiť budú počas celej letnej sezóny s príjemným bonusom pre všetkých cyklistov, ktorí ho využijú. Odvezte sa každý letný víkend pod Považský Inovec alebo na Hrad Beckov a okrem zážitku získate za jednu fotografiu istú odmenu.

Autobusy s cyklovozíkmi jazdia každú sobotu, nedeľu i počas sviatkov počas celých letných prázdnin, a to až do 3. septembra 2017. Bicykel na cyklovozík si neumiestňuje cyklista sám, ale pomôže mu tzv. steward. Kapacita celého prívesu na bicykle je 24 miest. Prepraviť bicykel stojí len symbolické 1 Euro.

Cyklobusy premávajú na dvoch trasách. Prvá vedie z Trenčína cez Mníchovu Lehotu, Trenčianske Jastrabie a končí v Dubodieli. Druhá vyráža tiež z Trenčína pokračuje cez Beckov, Kočovce, Rakoľuby až do Nového Mesta nad Váhom. Autobus s cyklovozíkom zastavuje na každej zastávke svojej trasy tak, ako aj autobus bez neho.

Trenčiansky samosprávny kraj si navyše pripravil automatický bonus pre každého cestujúceho, ktorý sa odvezie cykloautobusom. Stačí, ak každý, kto sa odvezie cyklobusom, sa s ním sám alebo s partiou priateľov a bicyklami odfotí a pošle túto fotografiu do správy na facebook TSK. Každá fotka bude zverejnená na FB profile TSK a automaticky ocenená vecným darčekom od TSK. Darčeky sa rozdávajú až do 3. septembra 2017.

Trenčiansky cykloautobus ´2017

Bližšie informácie: https://www.tsk.sk/aktualne-spravy/tlacove-spravy/2017/po-trencianskom-kraji-premierovo-cele-leto-jazdi-cykloautobus-ktory-odmeni-kazdeho-cyklistu.html?page_id=414203