Terapeutka pripomína účinky dezinfekcie (PODCAST)

Terapeutka pripomína účinky dezinfekcie (PODCAST)

Knižnica mieni, koronavírus mení. Namiesto plánovanej besedy s Antoniou Krzemieňovou vám terapeutku a spisovateľku prinášame aspoň prostredníctvom PODCASTU, resp. nášho YOUTUBE kanála.

„Mikroorganizmus je ľudským okom obvykle neviditeľný jednobunkový organizmus, avšak veľmi dôležitý pre život na Zemi. O väčšine mikroorganizmov nič nevieme. Medzi mikroorganizmy radíme baktérie, plesne, kvasinky, taktiež niektoré riasy a prvoky. V knihe Mikrosvet nájdeme vetu - Keď uvidíte, ako niekto siaha po dezinfekčnom prostriedku, taktne mu pripomeňte, že mikroorganizmy k životu nutne potrebujeme,“ hovorí spisovateľka, ktorá štúdium psychosomatiky rozšírila o poznatky z psychológie a aplikovala ich do praktického každodenného života.

Vydajte sa s nami na púť do mikrosveta a započúvajte sa do prednášky A. Krzemieňovej "MIKROORGANIZMY, BAKTÉRIE, VÍRUSY A ICH VPLYV NA ZDRAVIE ČLOVEKA"! Je to zdarma a bez akejkoľvek registrácie. Stačí len prístup na internet.

Biblio podcast trenčianskej knižnice

Všetky naše pútavo zostrihané zvukové záznamy sú k dispozícii na počúvanie cez streamingovú platformu Spotify. Do menu BIBLIO PODCASTU vedie cesta aj cez web trenčianskej knižnice, kde je v pravom paneli k téme vytvorený samostatný banner. Pre plnohodnotné zobrazenie stránky odporúčame použiť aktuálne verzie prehliadačov: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera, Safari. Služba nie je podporovaná prehliadačom Internet Explorer.

Prednášku si môžete pozrieť aj cez YOUTUBE KANÁL TRENČIANSKA KNIŽNICA (pre zrýchlený prístup môžete použiť preklik cez nižšie priložený obrázok alebo samostatný banner v pravom paneli tohto webu).

Antonie Krzemieňová