Zatvorenie knižnice od 1. marca 2021

Zatvorenie knižnice od 1. marca 2021

Vážení návštevníci, na základe uznesenia vlády SR č. 118/2021 bude knižnica od 1.3.2021 zatvorená.  Podľa kritérií Covid automatu je okres Trenčín v štvrtom stupni varovania a knižnice sú pre verejnosť zatvorené. Služby budeme poskytovať v online prostredí.

Výpožičky budú automaticky predĺžené, pokuty za oneskorené vrátenie dokumentov nebudú počas zatvorenia knižnice účtované.

Na vrátenie kníh môžete použiť bibliobox na Jaselskej ulici. Knihy vložené do biblioboxu budú z Vášho čitateľského konta odpísané nasledujúci pracovný deň.

Ak ešte nie ste našim čitateľom alebo skončila platnosť Vášho čitateľského preukazu, využite možnosť online predregistrácie.

Vyskúšajte počas zatvorenia knižnice výpožičky e-kníh poskytované registrovaným čitateľom bezplatne.

Na facebookových profiloch Deti VKMR a Knižnica Trenčín nájdete množstvo aktivít pre deti a online podujatí. Video-dokrútky z diania v trenčianskej knižnici si môžete pozrieť aj cez náš YouTube kanál, zvukové nahrávky streamujeme cez platformu Spotify (BIBLIO PODCAST Medzi riadkami).

V prípade, že potrebujete vypracovať rešerš, kontaktujte oddelenie bibliografie a regionálnych informácií: bibliografia@vkmr.sk, ktoré poskytuje rešeršné služby aj on-line.

Informácie poskytujeme mailom na adresách: evidencia@vkmr.skinfo@vkmr.sk alebo telefonicky na číslach: 032/77 08 300, 032/77 08 301 počas pracovných dní v čase od 8.00 do 15.00 h.

Tešíme sa na vaše virtuálne návštevy a dúfame v skorý osobný kontakt!